Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Kurs rysunku architektonicznego Kraków - w tym miejscu zobaczysz najlepszą ofertę

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ dużo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również wskazówki specjalistów, które pozwolą przygotować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Lublinie, Łodzi, Gdańsku lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]