atrakcje w małopolsce, ciekawe miejsca w małopolsce

Skąd czerpać wiedzę o ciekawych atrakcjach turystycznych w Małopolsce?

Mimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych województw w Polsce, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, toteż czasem ciężko znaleźć coś dla siebie w natłoku informacji o najnowszych eventach kulturalnych czy sportowych oraz godnych zobaczenia zabytkach w Małopolsce.

Skąd czerpać sprawdzone informacje o atrakcyjnych miejscach w Małopolsce?

Aby pokazać zainteresowanym atrakcje turystyczne tego województwa, stworzono witryna visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiedzę nie tylko o nieznanych i znanych miejscach oraz zabytkach w tym województwie, ale także o ekspozycjach i imprezach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych planowanych na jego obszarze. Portal prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na stronie? Podróżnicy planujący pobyt w Małopolsce już na stronie głównej spostrzegą mapę, na której ekspresowo odnajdą Centra Informacji Turystycznej, galerie i zabytki, a także hotele, pensjonaty i kempingi zlokalizowane w miastach województwa. Serwis ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski też pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach samochodów, jak i o dworcach i lotniskach. Oprócz tego dla tych, którzy z najrozmaitszych przyczyn nie mogą przyjechać do Małopolski, serwis przygotował kilka wirtualnych spacerów prezentujące między innymi atrakcje narciarskie, czar małopolskiego folkloru czy Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Witryna o ciekawych miejscach w Małopolsce nie zaniedbuje cudzoziemców

Serwis visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także turystach z zagranicy, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane czy mniejsze południowe miejscowości. Ciekawostki dodawane na stronie dostępne są zatem w języku angielskim, ale oprócz tego w m.in w języku niemieckim, francuskim, włoskim oraz hiszpańskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu listę konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby w regionie województwa małopolskiego. Niezwykle wartościowa dla obcokrajowców może być również sekcja Rozmówki, gdzie poznają kluczowe słowa i powiedzenia, które pozwolą im dogadać się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w trakcie wczasów naszym kraju.

Kontakt z firmą:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego