Rozważasz urlop na południu Polski? Sprawdź online, które atrakcje w Małopolsce warto zobaczyć

Na visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna uzyskasz więcej szczegółów o nieznanych miejscach w Małopolsce.

Choć Małopolska to jedno z najmniejszych województw w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, toteż czasem z trudem można znaleźć coś dla siebie w setkach wiadomości o ciekawych zabytkach i bieżących eventach kulturalnych bądź sportowych w Małopolsce.

Strona o atrakcjach turystycznych w Małopolsce – czego się tu dowiesz?

Aby przedstawić zainteresowanym atrakcje turystyczne tego regionu, przygotowano witryna visitmalopolska.pl. Dostarcza on informacji nie tylko o ciekawych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, ale też o pokazach i eventach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych organizowanych na jego terenie. Serwis prowadzony jest w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże serwis? Turyści myślący o przyjeździe do Małopolski o razu na stronie głównej spostrzegą mapkę, na której błyskawicznie odszukają Centra Informacji Turystycznej, muzea i zabytki, jak również schroniska, hotele i motele zlokalizowane w miejscowościach województwa. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach aut, jak i o dworcach i lotniskach. Prócz tego dla osób, które z przeróżnych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, strona przygotował wirtualne spacery prezentujące m.in. piękno lokalnego folkloru, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz atrakcje narciarskie.

Proste rozmówki i spis ambasad – istotne informacje dla obcokrajowców

Strona visitmalopolska.pl nie zapomina również o przyjezdnych z zagranicy, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz innych tatrzańskich miejscowości. Informacje znajdujące się na stronie publikowane są w związku z tym w języku angielskim, ale ponadto w między innymi w języku włoskim, hiszpańskim oraz niemieckim, francuskim. Zagraniczni turyści znajdą tu wykaz ambasad i konsulatów zlokalizowanych w regionie Małopolski. Wyjątkowo pomocna dla cudzoziemców jest też sekcja Rozmówki, w której poznają podstawowe słowa i zwroty, które umożliwią im porozumieć się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w czasie wczasów naszym kraju.

Kontakt z firmą:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego