Wzmacniacz kanałowy – specyfikacja

Sprawdź, gdzie kupić wzmacniacz kanałowy, wejdź na www.telmor.pl

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie zaprojektowane do odbioru sygnału telewizji naziemnej. Jak wskazuje sama nazwa kluczowym zadaniem jakie pełni jest zwiększanie i wyrównywanie sygnału. Sprawdźmy jak działa to urządzenie i na jakich częstotliwościach działa.

Wzmacniacz kanałowy – potęgowanie i wyrównywanie sygnału TV

W sprzedaży uzyskamy wiele mechanizmów, których zadaniem jest wzmocnienie sygnału i odbiór pasm telewizji naziemnej. Służą one zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do tych niestandardowych. Montowane są w rejonach, na których zupełnie nie ma sygnału. Sprawdzają się np. w miejscowościach górskich, stacjach metra i w niektórych nieruchomościach. Bardziej zaawansowane technologicznie wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodowe rozprzestrzenianie sygnałów telewizyjnych. Ich obudowa powoduje, że mogą być montowane na antenie zewnętrznej – sprawdzają się w trudnych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – kontrolki sygnalizacyjne

Standardowo wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w cztery odrębne wejścia – np. VHF lub UKF(FM). Urządzenia mogą być wyposażone w technologię redukującą awarie wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. W zależności od modelu ma także trzy-cztery specjalistyczne filtry kanałowe – kompatybilne z kanałami k.20-k.60. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują między innymi z antenami DIGIT-3DT. Wzmacniacze kanałowe mają zewnętrzne zasilanie, a także kontrolki sygnalizacyjne.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]