Jak działa wzmacniacz szerokopasmowy

Zobacz, gdzie kupić wzmacniacz szerokopasmowy, wejdź na www.telmor.pl

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie służące operatorom TVK. Zostało ono zaprojektowane w celu zwiększenia i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do konkretnych odbiorców. Gdzie znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – redukuje awarie

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują z reguły w zakresie 30 Hz – 6 MHz. Znakomicie filtrują różne zakłócenia emitowane na przykład przez usługi internetowe i pozwalają na odbieranie treści zwrotnych. Przeważnie usytuowane są w budynkach, w których mieszkają ostateczni odbiorcy sygnały telewizyjnego. Zasilanie sprzętów odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Uzyskiwany sygnał jest znakomity, a eksploatacja wzmacniacza przystępna. Moduły te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – w granicach 129dBuV. Parametry mogą być różne, w zależności od używanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – elementy regulowane i moduły WHX-923

Konfiguracja sprzętu wzmacniającego sygnał nie sprawia problemów. Odbywa się to za pomocą modułów WHX-823 lub modułów WHX-923. Do większości modeli zaimplementowano też wbudowane zabezpieczenie przed przepięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne. Niektóre z nich mają wbudowany specjalistyczny filtr ingresu. Niski koszt inwestycji powoduje, że moduły te są powszechnie stosowane i dostarczają widzom doskonałą siłę sygnału w warunkach domowych. Ogromną zaletą jest również energooszczędność na poziomie ok. <8W.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]