Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Dystrybutor silników prądu stałego - zapoznaj się z pełną ofertą.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze stosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Silniki elektryczne, przekładnie i motoreduktory od renomowanych producentów

Działająca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników DC, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, a także przekładni planetarnych i falowych produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się rewelacyjną żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a dzięki możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, znacznej wilgotności (nawet do 90%), a także przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt z firmą:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]