Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Szukasz więcej informacji o wyprawach w góry? Idealnie trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl.

Lubisz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem, który docenia świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki w gronie zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią dynamiczny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w analogicznych wyprawach. By partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne doznania. Pozwalają zarazem zrealizować marzenia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie charakter górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity i Andy.

Kontakt z firmą:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]