Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących Flobo? Wejdź na flobo.io

Przedsiębiorcy nieprzerwanie szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas poświęcony na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – zasada działania

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a potem kontroluje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują jedynie sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla hoteli, firm oferujących usługi oraz szkół

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach językowych bądź prywatnych, czyli tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się także hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]