Kancelaria prawna – odszkodowania za błędy lekarskie

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest wyjątkowo rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne, za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż lub odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Przykłady tego rodzaju spraw można bez problemu mnożyć, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego typu. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej nawierzchni. Bardzo często prowadzimy też sprawy wynikłe ze strat powstałych podczas pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistym stanem hotelu czy kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. O naszą pomoc zwracają się również osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak podanie nieprawidłowych leków, leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej czy powikłania przy operacji lub porodzie.

Działania kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia spraw o odszkodowanie mierzymy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak wypadek samochodowy, w którym bliska im osoba poniosła śmierć, kalectwo spowodowane przez nieudolnego lekarza czy pobicie. Zawsze wiąże się to także z długotrwałą traumą, z jaką przychodzą do nas osoby poszkodowane. Naszą rolą jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może domagać się poszkodowany. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie umożliwia nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego rozwoju sprawy.