Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Chcesz nabyć kolczyki? Odwiedź tę stronę

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych przez panie akcesoriów. Pasują na każdą okazję – niezwykle wzniosłą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się w czym leży tajemnica, że są tak często wybierane i w jakich miejscach można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych kształtach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże szykowne. Równie popularne są wiszące akcesoria, które wspaniale podkreślają szyję. Są wysadzane drogocennymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Błyskotki wykonane ze srebra nie powodują uczuleń skóry, co często występuje w przypadku błyskotek z plastiku. Dobierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz technikę ich produkcji – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały nienagannie, trzeba skrupulatnie je pielęgnować i na bieżąco eliminować śniedź. Należy wycierać je co jakiś czas miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne produkty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki trzymać w szczelnych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast babcinych technik polerowania, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie preparaty niezwykle niszczą elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór kolczyków znajdziemy na pewno w e-sklepach, które gwarantują ekspresowe doręczenie i kuszące promocje. Ponadto zakupy online to niebywała wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zapracowane kobiety.