biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Wspaniałym prezentem dla wytwornej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne ozdoby doskonale współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wymarzony prezent

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, posiadające niepowtarzalne właściwości optyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą doskonale imitować szlachetne kryształy, wykorzystywane są zatem jako element biżuteryjny. Produkowane są również zabarwione warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich komponentów można otrzymać poniższe odcienie: szafirowy, bordowy, oliwkowy, brązowy. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza w kompozycjach ze srebrem. Te mieniące się dodatki są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, jak również zawieszek. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wachlarz proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wariantach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć upragnioną i modną biżuterię. Polki często wybierają minimalistyczne kolczyki, jak również te różnorodnie zdobione.