Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Jeśli chcesz zamówić kolczyki na sztyftach, zobacz tu.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje zarówno użyty do ich produkcji metal, wzór i ozdobne kamienie, ale także rodzaj mocowania. W sklepach znajdziemy rozmaite typy mocowań – na przykład długie bigle lub dyskretne sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych Pań, które cenią minimalizm i wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają uszu. Bardzo ważna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na wyjątkowe imprezy oraz te, które śmiało można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo eleganckie, a przy tym nie rażą zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi minerałami – topazem czy bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, ale eleganckich kreacji – ich dopasowanie ułatwiają małe rozmiary oraz minimalistyczny projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do codziennych strojów. Do biura dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – wyglądają niemal równie korzystnie, jak naturalne, a ich możliwe zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które szczególnie dobrze komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego niebanalną ozdobą.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]